Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane znane są nie tylko w naszym kraju, ale również zagranicą już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem zabawy, relaksu a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny charakter i położenie Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten najpiękniejszy kurort górski ogromna grupa turystów. Żeby móc ugościć tak olbrzymią ilość turystów Zakopane udostępnia im dobrze urozmaiconą bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą kwatery prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o luksusowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego określone wymogi.

Komfortowa pod względem wyposażenia baza lokalowa znajduje się zarówno w spokojnych rejonach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy tras narciarskich a fani górskich wędrówek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z okolic Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zagwarantowania odpowiednich warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które umilają pobyt. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych potraw towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskich muzyków.

Sporo wiedzy zaczerpnięto z www:: apartamenty Zakopane centrum